O cogi

Kdo je cogi?

cogi logo
cogi profil foto
Ahoj! Jsem David a jsem kameraman a střihač s láskou k technice a ruční tvorbě.
Můj příběh s šitím začal v roce 2017, když jsem si pro vlastní potřebu vyrobil první puf. Neměl jsem žádné předchozí zkušenosti a bylo to spíš takové experimentování, ale rychle jsem zjistil, že šití kombinuje jak kreativní, tak konstrukční prvky a naplňuje mou potřebu manuální činnosti, což mi skvěle sedlo.

  

Jak to všechno začalo

Hledal jsem způsob, jak efektivně zařídit sezení na malé lodžii, a tak jsem navrhl a ušil malý, skladný sedací vak. Můj puf se zalíbil nejen mně, ale i mým přátelům, a to mě přimělo nabídnout svůj výrobek pod značkou cogi i veřejnosti.

Tak vznikl sedací puf PILL, který svým tvarem připomínal pilulku a skvěle fungoval jako taburet, sedací vak a podnožka v jednom. 

 

Později jsem přidal do nabídky jednoduchý batůžek na výlety a volnočasové aktivity, který jsem pojmenoval VANDR.

 

Potom přišla pauza. Na pár let jsem bohužel ruční tvorbu opustil, ale teď se k ní opět vracím s novými nápady. Došlo na úpravu tvaru a velikosti sedacího taburetu, který jsem nazval PEBBLE, protože mi připomíná oblázek. Je o něco větší a pohodlnější, ideální pro všechny, kdo hledají ještě více komfortu.

 

Každý kousek v mém e-shopu je originální a ručně vyrobený s láskou a péčí. Šití je pro mě nejen koníčkem a zábavou, ale i zdrojem naplnění a relaxace. Doufám, že moje výrobky přinesou radost nejen mně, ale i vám.

 

 

cogitatum [koː.ɡiˈtaː.tum] lat. myšlenka, nápad